Skóra, włosy i paznokcie – dieta upiększająca
skóra, włosy i paznokcie - dieta upiększająca

Data wpisu

Dbanie o siebie zaczyna się od wewnątrz. „Jesteś tym, co jesz”. Ze składników dostarczanych w diecie korzyści czerpie cały nasz organizm, również skóra, włosy i paznokcie.

Jeżeli więc chcesz naprawdę zadbać o dobry wygląd i kondycję skóry, włosów i paznokci, zwróć uwagę na to, co jesz.

Wprowadź do swojej diety te produkty, a gwarantujemy Ci, że zobaczysz znaczną poprawę.

dieta upiększająca

ARBUZ – NAWODNIENIE SKÓRY

Jest fantastycznym źródłem witaminy C, bardzo szybko i skutecznie nawadnia, zawiera również likopen (który chroni skórę przed szkodliwym działaniem UV) oraz inne silne antyoksydanty. Dzięki temu ma niezwykle istotny wpływ na kondycję naszej skóry.

NATKA PIETRUSZKI – NA PIĘKNĄ SKÓRĘ, POROST WŁOSÓW I PAZNOKCI

Zawiera bardzo dużą ilość chlorofilu, który świetnie detoksykuje – wskutek czego skóra jest oczyszczona i promienna. Zawarte w niej antyoksydanty działają przeciwstarzeniowo i wydłużają cykl życia naszych komórek.

Natka pietruszki przyspiesza również porost włosów i paznokci.

MANGO – ODŻYWIENIE I OCHRONA PRZECIWSTARZENIOWA SKÓRY

Prawdziwa witaminowo – urodowa bomba dla naszej skóry. Zawarte w nim witaminy C, B i A opóźniają procesy starzenia oraz chronią skórę przed negatywnymi skutkami działania promieniowania UV, witamina E opóźnia procesy starzenia się skóry, odżywia ją, nawilża, regeneruje i natłuszcza, widocznie poprawiając jej kondycję.

KISZONA KAPUSTA – REGENERACJA DLA SKÓRY, WŁOSÓW I PAZNOKCI

Jest bogata w witaminy C i B, które opóźniają procesy starzenia się skóry. Zawiera również siarkę – ta natomiast wzmacnia włosy i paznokcie.

AWOKADO – NAWILŻONA I NIESKAZITELNA SKÓRA

Niezwykle bogate w witaminę E, zwaną również witaminą młodości. Dodatkowo zawiera dużo potasu, który zapobiega przesuszaniu się skóry oraz skutecznie walczy z trądzikiem.

ORZECHY – NA JĘDRNĄ SKÓRĘ

Orzechy (zwłaszcza włoskie, brazylijskie oraz migdały) są niezwykle bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe. Zawierają również niacynę, która poprawia ukrwienie skóry oraz selen który odpowiada za poprawę elastyczności i ogólnej kondycji skóry.

Ciekawostka: Aby pokryć dzienne zapotrzebowanie na selen, wystarczą cztery orzechy dziennie!

Aby nasze skóra, włosy i paznokcie były w dobrej kondycji, nie wystarczą tylko dobre kosmetyki czy wizyty w salonie kosmetycznym. Musimy zadbać również o dostarczenie jej odpowiednich substancji od wewnątrz.

Chcecie mieć pewność, że dostarczacie wszystkich niezbędnych składników w wystarczających ilościach? Nic prostszego! Z Beauty Booster Premium Collagen nie będziecie musieli się już o to martwić!

Dodatkowo, do końca maja z kodem: WIOSNA otrzymacie 20% rabatu na zakupy każdej z opcji kuracji.

Zadbajmy o skórę, włosy i paznokcie wspólnie!

Więcej
artykułów