Przygotowanie skóry do nocy Sylwestrowej
przygotowanie skóry do nocy sylwestrowej

Data wpisu

Sylwester to czas błysku fajerwerków, migoczących świateł i niezapomnianych chwil. Abyś błyszczała równie mocno, co sztuczne ognie, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie skóry do nocy Sylwestrowej. Oto kilka prostych kroków, które sprawią, że będziesz promieniała podczas sylwestrowej nocy.

przygotuj skórę do nocy sylwestrowej

OCZYSZCZENIE SKÓRY

Rozpocznij przygotowania od dokładnego oczyszczenia skóry. Wybierz delikatny środek do mycia, który usuwa zanieczyszczenia, ale nie narusza naturalnej równowagi skóry. Oczyszczona skóra będzie lepiej absorbować dalsze składniki pielęgnacyjne.

PEELING SKÓRY

Po oczyszczeniu skóry, zastosuj delikatny peeling, aby pozbyć się martwych komórek skóry. Ten krok sprawi, że Twoja cera będzie gładka, jej koloryt wyrównany, a wszelkie dalsze kosmetyki będą wchłaniały się znacznie lepiej.

MASKA NA TWARZ

Przed sylwestrową nocą zainwestuj w taką maseczkę, która dostarczy skórze intensywnego nawilżenia, rozświetli ją oraz napnie. Wyjątkowo dobrze w tej sytuacji będą się sprawdzać tzw. maseczki bankietowe, dzięki którym, uzyskasz efekt „WOW” na swojej twarzy.

NAWILŻENIE

Po wykonaniu wszystkich kroków, nałóż bardzo mocno nawilżający krem. Dobrze sprawdzi się również krem, który poza nawilżeniem, również napnie skórę. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu skóra będzie elastyczna, makijaż utrzyma się dłużej i będzie wyglądał świeżo przez całą noc.

MAKIJAŻ

Ostatnim krokiem jest już makijaż. Na tak przygotowanej wcześniej skórze, będzie się on zdecydowanie lepiej trzymał. Warto jednak mimo wszystko, użyć również bazy pod makijaż, która dodatkowo wygładzi i skórę i przedłuży trwałość make-upu. To jedyna taka noc w roku, dlatego warto troszkę zaszaleć. Postaw na metaliczne i brokatowe cienie oraz świetliste wykończenie.

Podsumowanie:

Sylwester to wyjątkowy moment, a Ty zasługujesz na to, aby poczuć się pięknie i pewnie. Odpowiednie przygotowanie skóry do nocy Sylwestrowej, sprawi że będziesz wyglądać olśniewająco, że w trakcie makijaż się zniszczy. Wykorzystaj nasze wskazówki, aby błyszczeć i emanować pewnością siebie przez całą tą wyjątkową noc.

Zachęcam do przeczytania innych artykułów na naszym blogu, gdzie znajdziesz więcej porad dotyczących pielęgnacji i urody. Bądź gwiazdą sylwestrowej nocy, świeć pięknem i radością!

Więcej
artykułów